Kretanje i samopouzdanje

26 siječnja, 2023

Kretanje doprinosi jačanju samopouzdanja. Kada nismo sigurni u sebe, često smo pogrbljeni, povlačimo se i usporeni smo, pogled nam je spušten. Sve to dodatno pojačava osjećaj manjka samopouzdanja povećanjem hormona kortizola. Tjelovježbom, pak, možemo unaprijediti svoj sveukupni stav tijela i tako poslati informaciju svome tijelu. Smanjit će se lučenje hormona kortizola, povećati lučenje testosterona, a što u konačnici doprinosi konačnom osjećaju povišenog samopouzdanja.

____________________

Udruzi Pokretači alternativnog razvoja kulture dodijeljena su sredstva kojima će se financirati projektne aktivnosti kroz 18 mjeseci pod nazivom „Promocija zdravlja udruge P.A.R.K“. Ukupna vrijednost projekta iznosi 499.699,80 kuna. Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda. Sadržaj objave isključiva je odgovornost Udruge Pokretači alternativnog razvoja kulture.

Udruzi Pokretači alternativnog razvoja kulture dodijeljena su sredstva kojima će se financirati projektne aktivnosti kroz 18 mjeseci pod nazivom „Promocija zdravlja udruge P.A.R.K“. Ukupna vrijednost projekta iznosi 499.699,80 kuna. Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda. Sadržaj objave isključiva je odgovornost Udruge Pokretači alternativnog razvoja kulture.
UDRUGA PARK
Prilaz Tvornici 41
22000 Šibenik
OIB: 00755842465
IBAN: HR8923900011199007121 HPB
Udruga Park © 2024 - Sva prava pridržana
Ostanimo u kontaktu
Website design by: Studio Daboo
Coded by: Driftkikker Productions
chevron-down