Odabir odjeće za nordijsko hodanje

30 travnja, 2023

Uz pojačano znojenje u hladnom vremenu, bolje je ne nositi higroskopno rublje, na primjer, pamuk -aktivno će apsorbirati vlagu i hladiti se, što može dovesti do hipotermije.

Bolesti zglobova diktiraju potrebu nošenja ortopedske cipele sa zaobljenim potplatima i uloškom za jastuke.

Ako je potrebno, možete koristiti kompresijsko rublje -čarape, čarape, tajice, koji će pomoći povećati mišićni tonus, poboljšati protok krvi, spriječiti stvaranje ugrušaka, zaštititi zglobove i ligamente od ozljeda.

Uz povećanu fotofobiju potrebno je nositi sunčane naočalei ljeti i zimi, kada se sunce odbija od snježne površine i zasljepljuje oči.

Udruzi Pokretači alternativnog razvoja kulture dodijeljena su sredstva kojima će se financirati projektne aktivnosti kroz 18 mjeseci pod nazivom „Promocija zdravlja udruge P.A.R.K“. Ukupna vrijednost projekta iznosi 499.699,80 kuna. Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda. Sadržaj objave isključiva je odgovornost Udruge Pokretači alternativnog razvoja kulture.

Udruzi Pokretači alternativnog razvoja kulture dodijeljena su sredstva kojima će se financirati projektne aktivnosti kroz 18 mjeseci pod nazivom „Promocija zdravlja udruge P.A.R.K“. Ukupna vrijednost projekta iznosi 499.699,80 kuna. Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda. Sadržaj objave isključiva je odgovornost Udruge Pokretači alternativnog razvoja kulture.
UDRUGA PARK
Prilaz Tvornici 41
22000 Šibenik
OIB: 00755842465
IBAN: HR8923900011199007121 HPB
Udruga Park © 2024 - Sva prava pridržana
Ostanimo u kontaktu
Website design by: Studio Daboo
Coded by: Driftkikker Productions
chevron-down