Promocija Zdravlja Udruge P.A.R.K.

O PROJEKTU

Provedbom projekta „Promocija zdravlja udruge P.A.R.K.“ koji će se provoditi Šibensko – kninskoj županiji (gradovi Šibenik, Knin, općine Biskupija, Civljane, Primošten i Rogoznica) podići će se svijest građana o važnosti brige za vlastito zdravlje i prevenciju bolesti korona virusa, promicanje zdravih navika i zdravlja, te povećanje znanja i svijesti građana Republike Hrvatske o važnosti prevencije korona virusa uz angažman vanjskih stručnjaka (kineziolog, psiholog, magistrar nutricionizma).

Projekt je sufinanciran iz Europskog socijalnog fonda, Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali, na temelju poziva za dostavu projektnih prijedloga UP.02.2.1.08, Ministarstva zdravstva -  Promocija zdravlja i prevencija bolesti - faza 2
Predviđeno trajanje projekta je 18 mjeseci od potpisivanja Ugovora.


Osnovni podatci o projektu:

Nositelj projekta:
Udruga PARK

Vrijednost projekta:
499.699,80 kn

Iznos EU potpore:
499.699,80 kn

Vrijeme provedbe projekta:
30.03.2022. – 30.09.2023.

Posredničko tijelo 1. razine:
Ministarstvo zdravstva

Posredničko tijelo 2. razine:
Hrvatski zavod za zapošljavanje, Ured za financiranje i ugovaranje projekata Europske unije

Cilj projekta:
Projekt „Promocija zdravlja udruge P.A.R.K. (UP.02.2.1.08.0136) ima za cilj povećanje znanja i svijesti o važnosti promocije zdravlja i prevencije bolesti građana na području Šibensko-kninske županije

KONTAKT                                                                                                                                  

Igor Bergam, predsjednik udruge
E mail: [email protected]
kontakt broj: +385 95 905 3676

Udruga PARK
Prilaz tvornici 41
21 000 Šibenik

Posrednička tijela na projektu

Novosti o projektu

Završetak provedbe projekta
Projekt „Promocija zdravlja udruge P.A.R.K.“ završava s provedbom 30. rujna 2023. godine nakon 18 mjeseci uspješne provedbe tijekom kojih su ostvareni svi zadani ishodi projekta: 20 radionica na temu mentalnog zdravlja, prevencije stresa, zdravlje i COVID-19, 40 radionica nordijskog hodanja, 2...
Doznaj Više
Završna konferencija projekta
Dana 25.09.2023. godine u Gradskoj knjižnici „Juraj Šižgorić“ održana je završna konferencija projekta „Promocija zdravlja udruge P.A.R.K.“. Za potrebe projekta izrađena je završna prezentacija uz pomoć koje su se sudionici mogli pobliže upoznali s ostvarenim aktivnostima i rezulta...
Doznaj Više
Primjena nordijskog hodanj kod križobolje
U sklopu projekta održana je radionica kineziologa pod nazivom „Primjena nordijskog hodanja kod osoba s kroničnom križoboljom 9. dio“ na kojoj su se sudionici mogli upoznati sa završnim dio treninga nordijskog hodanja kao što su: opis vježbi istezanja vrata, mišića....
Doznaj Više
Primjena nordijskog hodanja br. 2
U sklopu projekta održana je radionica kineziologa pod nazivom „Primjena nordijskog hodanja kod osoba s kroničnom križoboljom 8. dio“ na kojoj su se sudionici mogli upoznati s glavnim dio treninga nordijskog hodanja (popis i objašnjenje vježbi, broj ponavljanja vježbi)....
Doznaj Više
UDRUGA PARK
Prilaz Tvornici 41
22000 Šibenik
OIB: 00755842465
IBAN: HR8923900011199007121 HPB
Udruga Park © 2024 - Sva prava pridržana
Ostanimo u kontaktu
Website design by: Studio Daboo
Coded by: Driftkikker Productions
chevron-down