Promocija Zdravlja Udruge P.A.R.K.

O PROJEKTU

Provedbom projekta „Promocija zdravlja udruge P.A.R.K.“ koji će se provoditi Šibensko – kninskoj županiji (gradovi Šibenik, Knin, općine Biskupija, Civljane, Primošten i Rogoznica) podići će se svijest građana o važnosti brige za vlastito zdravlje i prevenciju bolesti korona virusa, promicanje zdravih navika i zdravlja, te povećanje znanja i svijesti građana Republike Hrvatske o važnosti prevencije korona virusa uz angažman vanjskih stručnjaka (kineziolog, psiholog, magistrar nutricionizma).

Projekt je sufinanciran iz Europskog socijalnog fonda, Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali, na temelju poziva za dostavu projektnih prijedloga UP.02.2.1.08, Ministarstva zdravstva -  Promocija zdravlja i prevencija bolesti - faza 2
Predviđeno trajanje projekta je 18 mjeseci od potpisivanja Ugovora.


Osnovni podatci o projektu:

Nositelj projekta:
Udruga PARK

Vrijednost projekta:
499.699,80 kn

Iznos EU potpore:
499.699,80 kn

Vrijeme provedbe projekta:
30.03.2022. – 30.09.2023.

Posredničko tijelo 1. razine:
Ministarstvo zdravstva

Posredničko tijelo 2. razine:
Hrvatski zavod za zapošljavanje, Ured za financiranje i ugovaranje projekata Europske unije

Cilj projekta:
Projekt „Promocija zdravlja udruge P.A.R.K. (UP.02.2.1.08.0136) ima za cilj povećanje znanja i svijesti o važnosti promocije zdravlja i prevencije bolesti građana na području Šibensko-kninske županije

KONTAKT                                                                                                                                  

Igor Bergam, predsjednik udruge
E mail: [email protected]
kontakt broj: +385 95 905 3676

Udruga PARK
Prilaz tvornici 41
21 000 Šibenik

Posrednička tijela na projektu

Novosti o projektu

Kretanje i samopouzdanje
Kretanje doprinosi jačanju samopouzdanja. Kada nismo sigurni u sebe, često smo pogrbljeni, povlačimo se i usporeni smo, pogled nam je spušten. Sve to dodatno pojačava osjećaj manjka samopouzdanja povećanjem hormona kortizola. Tjelovježbom, pak, možemo unaprijediti svoj sveukupni stav tijela...
Doznaj Više
Kretanje pomaže pamćenju
Kretanje donosi brojne dobrobiti za čovjeka, kao što je poboljšanje pamćenja. Naime, tjelovježba pridonosi pažnji, pamćenju, procesu donošenja odluka te reducira rizik od demencije kod starijih osoba. Ujedno, tjelovježba pridonosi osobnoj kreativnosti. Sve ste sposobnosti važne su za svako...
Doznaj Više
Prezentacije na temu nordijskog hodanja
Tijekom proteklog projektnog razdoblja održan je niz prezentacija na temu nordijskog hodanja. Sudionici su kao uvod slušali koje su to dobrobiti kretanja, a koje su posljedice nekretanja, što je sve potrebno za motivaciju za tjelovježbu a što donosi prakticiranje hodanja, brzog hodanja i ostali...
Doznaj Više
Nordijsko hodanje na otvorenom i po hladnom vremenu.
Vremenski uvjeti ne sprječavaju održavanje radionica nordijskog hodanja na otvorenom _____________________ Udruzi Pokretači alternativnog razvoja kulture dodijeljena su sredstva kojima će se financirati projektne aktivnosti kroz 18 mjeseci pod nazivom „Promocija zdravlja udruge P.A.R.K“. Uku...
Doznaj Više
UDRUGA PARK
Prilaz Tvornici 41
22000 Šibenik
OIB: 00755842465
IBAN: HR8923900011199007121 HPB
Udruga Park © 2023 - Sva prava pridržana
Ostanimo u kontaktu
Website design by: Studio Daboo
Coded by: Driftkikker Productions
chevron-down