Simptomi bolesti COVID-19

18 siječnja, 2023

Simptomi bolesti COVID-19 razlikuju se od pacijenta do pacijenta. Bolest ponekad može biti asimptomatska. U pravilu, u ranim fazama infekcije COVID-19, najčešći simptomi infekcije mogu biti groznica, suhi kašalj i umor. Manje uobičajeni simptomi su mučnina ili povraćanje, bolovi u mišićima ili zglobovima, grlobolja, gubitak osjeta njuha ili okusa ili oboje, začepljenost nosa, konjunktivitis, glavobolja, različite vrste kožnih osipa, proljev,

drhtavica i omaglica. U fazama progresije bolesti, pacijent će se suočiti s teškim nedostatkom daha, smanjenim kisikom u krvi (hipoksija), uništavanjem pluća i disfunkcijom

nekoliko organa

_____________________

Udruzi Pokretači alternativnog razvoja kulture dodijeljena su sredstva kojima će se financirati projektne aktivnosti kroz 18 mjeseci pod nazivom „Promocija zdravlja udruge P.A.R.K“. Ukupna vrijednost projekta iznosi 499.699,80 kuna. Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda. Sadržaj objave isključiva je odgovornost Udruge Pokretači alternativnog razvoja kulture.

Udruzi Pokretači alternativnog razvoja kulture dodijeljena su sredstva kojima će se financirati projektne aktivnosti kroz 18 mjeseci pod nazivom „Promocija zdravlja udruge P.A.R.K“. Ukupna vrijednost projekta iznosi 499.699,80 kuna. Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda. Sadržaj objave isključiva je odgovornost Udruge Pokretači alternativnog razvoja kulture.
UDRUGA PARK
Prilaz Tvornici 41
22000 Šibenik
OIB: 00755842465
IBAN: HR8923900011199007121 HPB
Udruga Park © 2024 - Sva prava pridržana
Ostanimo u kontaktu
Website design by: Studio Daboo
Coded by: Driftkikker Productions
chevron-down