Suočavanje usredotočeno na emocije II

8 svibnja, 2023

Širok raspon različitih oblika suočavanja usmjerenih na emocije

Kognitivni procesi usmjereni na smanjivanje emocionalne boli ili muke. Strategije poput izbjegavanja, minimaliziranja, udaljavanja, selektivne pažnje, pozitivnih usporedbi i pronalaženje pozitivnih vrijednosti u negativnim događajima. Neke strategije usmjerene su na povećanje emocionalne neugode – korištenje oblika samokažnjavanja i samooptuživanja. Neki kognitivni oblici suočavanja dovode do promjene načina na koji osoba shvaća određeni događaj ili susret – ekvivalent ponovnoj procjeni

Npr. „Odlučio sam da ima važnijih stvari zbog kojih se trebam brinuti”

Udruzi Pokretači alternativnog razvoja kulture dodijeljena su sredstva kojima će se financirati projektne aktivnosti kroz 18 mjeseci pod nazivom „Promocija zdravlja udruge P.A.R.K“. Ukupna vrijednost projekta iznosi 499.699,80 kuna. Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda. Sadržaj objave isključiva je odgovornost Udruge Pokretači alternativnog razvoja kulture.

Udruzi Pokretači alternativnog razvoja kulture dodijeljena su sredstva kojima će se financirati projektne aktivnosti kroz 18 mjeseci pod nazivom „Promocija zdravlja udruge P.A.R.K“. Ukupna vrijednost projekta iznosi 499.699,80 kuna. Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda. Sadržaj objave isključiva je odgovornost Udruge Pokretači alternativnog razvoja kulture.
UDRUGA PARK
Prilaz Tvornici 41
22000 Šibenik
OIB: 00755842465
IBAN: HR8923900011199007121 HPB
Udruga Park © 2024 - Sva prava pridržana
Ostanimo u kontaktu
Website design by: Studio Daboo
Coded by: Driftkikker Productions
chevron-down