Ubadanje štapova u tlo

22 studenoga, 2022

Četvrti korak je ubadanje štapova u tlo, ali i dalje s otvorenim dlanovima.
Naglasak je na ubadanju štapova pod kutem (nikako ne okomito) u odnosu na podlogu.
Ubod se vrši “trzajem” zgloba šake u zadnjem trenutku zamaha prema naprijed, odnosno kad štap zastane na podlozi. Taj se osjećaj dobije s vremenom.
Laktovi trebaju biti prirodno lagano savijeni i u ovom trenutku nam je iznimno važna prethodno usvojena koordinacija ruku i nogu.
Drugim riječima, važno nam je da hodamo suprotnom rukom i suprotnom nogom, uz ubod štapa prema naprijed.
_______________
Udruzi Pokretači alternativnog razvoja kulture dodijeljena su sredstva kojima će se financirati projektne aktivnosti kroz 18 mjeseci pod nazivom „Promocija zdravlja udruge P.A.R.K“. Ukupna vrijednost projekta iznosi 499.699,80 kuna. Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda. Sadržaj objave isključiva je odgovornost Udruge Pokretači alternativnog razvoja kulture. 

Sažmi

Udruzi Pokretači alternativnog razvoja kulture dodijeljena su sredstva kojima će se financirati projektne aktivnosti kroz 18 mjeseci pod nazivom „Promocija zdravlja udruge P.A.R.K“. Ukupna vrijednost projekta iznosi 499.699,80 kuna. Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda. Sadržaj objave isključiva je odgovornost Udruge Pokretači alternativnog razvoja kulture.
UDRUGA PARK
Prilaz Tvornici 41
22000 Šibenik
OIB: 00755842465
IBAN: HR8923900011199007121 HPB
Udruga Park © 2024 - Sva prava pridržana
Ostanimo u kontaktu
Website design by: Studio Daboo
Coded by: Driftkikker Productions
chevron-down