Znate li koliko pomažete svom tijelu uz samo jednu šalicu zelenog čaja dnevno?

4 siječnja, 2023

Zeleni čaj ocijenjen je jednim od najkorisnijih pića i jednostavan je za pripremu. Cijeli svijet koristi zeleni čaj, uživa u okusima i ubire blagodati. Redovito pijenje zelenog čaja ima puno prednosti. Oni se mogu vidjeti u vašem ukupnom zdravlju tijela, gubitku kilograma, kao i kontroli bolesti.

Zeleni čaj zdrav je i jedno od omiljenih pića za ljude koji su svjesni zdravlja. Dolazi iz biljke Camellia sinensis. Većina ljudi radije pije 2-3 šalice zelenog čaja na dan. Ako želite da sve u vašem životu bude savršeno; savršena koža, savršena kosa, savršeno zdravlje, okrećete se raznim lijekovima, kako domaćim, tako i tržišnim.

Pijenje zelenog čaja ima pozitivne i dugotrajne učinke na zdravlje, lice, kožu i kosu. Budući da je poznato da zeleni čaj poboljšava metabolizam, on također pomaže kod mršavljenja.

_____

Udruzi Pokretači alternativnog razvoja kulture dodijeljena su sredstva kojima će se financirati projektne aktivnosti kroz 18 mjeseci pod nazivom „Promocija zdravlja udruge P.A.R.K“. Ukupna vrijednost projekta iznosi 499.699,80 kuna. Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda. Sadržaj objave isključiva je odgovornost Udruge Pokretači alternativnog razvoja kulture.

Udruzi Pokretači alternativnog razvoja kulture dodijeljena su sredstva kojima će se financirati projektne aktivnosti kroz 18 mjeseci pod nazivom „Promocija zdravlja udruge P.A.R.K“. Ukupna vrijednost projekta iznosi 499.699,80 kuna. Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda. Sadržaj objave isključiva je odgovornost Udruge Pokretači alternativnog razvoja kulture.
UDRUGA PARK
Prilaz Tvornici 41
22000 Šibenik
OIB: 00755842465
IBAN: HR8923900011199007121 HPB
Udruga Park © 2024 - Sva prava pridržana
Ostanimo u kontaktu
Website design by: Studio Daboo
Coded by: Driftkikker Productions
chevron-down