Dišemo li kako treba?

11 siječnja, 2023

Dišemo li kako treba? Važnost pravilnog disanja je izuzetna u životu. Jedan od načina disanja je abdominalno disanje, odnosno disanje trbuhom. Pri tom koristimo dijafragmu i zrakom punimo cijeli prsni koš i trbuh. Pluća se jače šire, u njih ulazi više zraka što znači i više kisika za naš mozak i sve organe. Ovakvo disanje služi kao distrakcija od stresne situacije –usredotočimo se na disanje zbog čega ne možemo misliti na nešto drugo.

Foto: https://www.mindful.org/a-12-minute-4-7-8-breathing.../

_____________________

Udruzi Pokretači alternativnog razvoja kulture dodijeljena su sredstva kojima će se financirati projektne aktivnosti kroz 18 mjeseci pod nazivom „Promocija zdravlja udruge P.A.R.K“. Ukupna vrijednost projekta iznosi 499.699,80 kuna. Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda. Sadržaj objave isključiva je odgovornost Udruge Pokretači alternativnog razvoja kulture.

Udruzi Pokretači alternativnog razvoja kulture dodijeljena su sredstva kojima će se financirati projektne aktivnosti kroz 18 mjeseci pod nazivom „Promocija zdravlja udruge P.A.R.K“. Ukupna vrijednost projekta iznosi 499.699,80 kuna. Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda. Sadržaj objave isključiva je odgovornost Udruge Pokretači alternativnog razvoja kulture.
UDRUGA PARK
Prilaz Tvornici 41
22000 Šibenik
OIB: 00755842465
IBAN: HR8923900011199007121 HPB
Udruga Park © 2024 - Sva prava pridržana
Ostanimo u kontaktu
Website design by: Studio Daboo
Coded by: Driftkikker Productions
chevron-down