Progresivna mišićna relaksacija

11 siječnja, 2023

Progresivna mišićna relaksacija je vježba za opuštanje uma i tijela.

Sastoji se od dvije faze: Faza stezanja–stezanje određene grupe mišića u tijelu i faza opuštanja–opuštanje tih mišića i obraćanje pažnje na osjećaj u mišićima nakon opuštanja. Cilj je naučiti razlikovati osjećaj napetih mišića od toga kada su mišići potpuno opušteni i naučiti Prizvati” ovo stanje relaksiranosti svaki put kada primijetite prve znakove napetosti u tijelu, koja redovno prati anksioznost.

Foto: https://www.hprc-online.org/.../everything-you-need-know...

_____________________

Udruzi Pokretači alternativnog razvoja kulture dodijeljena su sredstva kojima će se financirati projektne aktivnosti kroz 18 mjeseci pod nazivom „Promocija zdravlja udruge P.A.R.K“. Ukupna vrijednost projekta iznosi 499.699,80 kuna. Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda. Sadržaj objave isključiva je odgovornost Udruge Pokretači alternativnog razvoja kulture.

Udruzi Pokretači alternativnog razvoja kulture dodijeljena su sredstva kojima će se financirati projektne aktivnosti kroz 18 mjeseci pod nazivom „Promocija zdravlja udruge P.A.R.K“. Ukupna vrijednost projekta iznosi 499.699,80 kuna. Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda. Sadržaj objave isključiva je odgovornost Udruge Pokretači alternativnog razvoja kulture.
UDRUGA PARK
Prilaz Tvornici 41
22000 Šibenik
OIB: 00755842465
IBAN: HR8923900011199007121 HPB
Udruga Park © 2024 - Sva prava pridržana
Ostanimo u kontaktu
Website design by: Studio Daboo
Coded by: Driftkikker Productions
chevron-down