Pridružite se na besplatnim radionicama

30 studenoga, 2022

Je li nordijsko hodanje za vas?

Ako možete hodati, možete i nordijsko hodati! Stvarno je za svakoga.
Štapovi znače da se napor dijeli između gornjeg i donjeg dijela tijela, tako da se zapravo čini lakšim od normalnog hodanja, osobito uzbrdo.
Nordijsko hodanje manje opterećuje zglobove od drugih aktivnosti i može biti vrlo učinkovito za osobe s poteškoćama u kretanju ili one koji se oporavljaju od bolesti ili ozljeda.
Također je odlična vježba za toniranje problematičnih područja kao što su nadlaktice i trbušni mišići.

PRIDRUŽITE NAM SE NA BESPLATNIM RADIONICAMA!!
_______________
Udruzi Pokretači alternativnog razvoja kulture dodijeljena su sredstva kojima će se financirati projektne aktivnosti kroz 18 mjeseci pod nazivom „Promocija zdravlja udruge P.A.R.K“. Ukupna vrijednost projekta iznosi 499.699,80 kuna. Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda. Sadržaj objave isključiva je odgovornost Udruge Pokretači alternativnog razvoja kulture. 

Sažmi

Udruzi Pokretači alternativnog razvoja kulture dodijeljena su sredstva kojima će se financirati projektne aktivnosti kroz 18 mjeseci pod nazivom „Promocija zdravlja udruge P.A.R.K“. Ukupna vrijednost projekta iznosi 499.699,80 kuna. Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda. Sadržaj objave isključiva je odgovornost Udruge Pokretači alternativnog razvoja kulture.
UDRUGA PARK
Prilaz Tvornici 41
22000 Šibenik
OIB: 00755842465
IBAN: HR8923900011199007121 HPB
Udruga Park © 2024 - Sva prava pridržana
Ostanimo u kontaktu
Website design by: Studio Daboo
Coded by: Driftkikker Productions
chevron-down