Strategije upravljanja osjećajem straha III

14 ožujka, 2023

5. Pružiti podršku onima koji osjećaju veći strah i anksioznost. Svako od nas ima različit kapacitet nošenja sa stresom. Važno je prepoznati pojedince s manjim kapacitetima i pružiti podršku i pomoć bilo da je riječ o razgovoru i druženju ili uputiti na resurse u okolini koji pružaju stručnu pomoć.

6. Povezati se s drugima. Iako je situacija zahtijevala prekid kontakta važno je ostati povezan sa svojom mrežom podrške. Brojne su mogućnosti komunikacije u modernom svijetu koje nam mogu olakšati održavanje kontakta s važnim ljudima iz naše okoline čak i kad nije moguć susret uživo.

____________________

Udruzi Pokretači alternativnog razvoja kulture dodijeljena su sredstva kojima će se financirati projektne aktivnosti kroz 18 mjeseci pod nazivom „Promocija zdravlja udruge P.A.R.K“. Ukupna vrijednost projekta iznosi 499.699,80 kuna. Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda. Sadržaj objave isključiva je odgovornost Udruge Pokretači alternativnog razvoja kulture.

Prikaži analitiku i oglase

Promoviraj objavu

Sviđa mi se

Komentar

Podijeli

Udruzi Pokretači alternativnog razvoja kulture dodijeljena su sredstva kojima će se financirati projektne aktivnosti kroz 18 mjeseci pod nazivom „Promocija zdravlja udruge P.A.R.K“. Ukupna vrijednost projekta iznosi 499.699,80 kuna. Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda. Sadržaj objave isključiva je odgovornost Udruge Pokretači alternativnog razvoja kulture.
UDRUGA PARK
Prilaz Tvornici 41
22000 Šibenik
OIB: 00755842465
IBAN: HR8923900011199007121 HPB
Udruga Park © 2024 - Sva prava pridržana
Ostanimo u kontaktu
Website design by: Studio Daboo
Coded by: Driftkikker Productions
chevron-down