Strategije upravljanja osjećajem straha II

14 ožujka, 2023

3. Smanjiti rizik od osobne zaraze. Odnosi se na sve one postupke kojima mogu smanjiti šansu da se zarazim. To može uključivati redovito održavanje higijene, izbjegavanje kontakta u zatvorenom, održavanje razmaka, nošenje zaštitne maske i slično.

4. Ulagati u vlastito zdravlje. Kada postoji ugroza zaraze možemo se okrenuti tome da vlastiti organizam dovedemo u bolju formu i time povećamo šanse za prebolijevanje ako dođe do zaraze virusom. Možemo paziti na našu prehranu koja treba biti raznolika, posvetiti se tjelesnoj aktivnosti, boraviti na svježem zraku, voditi računa o ciklusu spavanja.

____________________

Udruzi Pokretači alternativnog razvoja kulture dodijeljena su sredstva kojima će se financirati projektne aktivnosti kroz 18 mjeseci pod nazivom „Promocija zdravlja udruge P.A.R.K“. Ukupna vrijednost projekta iznosi 499.699,80 kuna. Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda. Sadržaj objave isključiva je odgovornost Udruge Pokretači alternativnog razvoja kulture.

Udruzi Pokretači alternativnog razvoja kulture dodijeljena su sredstva kojima će se financirati projektne aktivnosti kroz 18 mjeseci pod nazivom „Promocija zdravlja udruge P.A.R.K“. Ukupna vrijednost projekta iznosi 499.699,80 kuna. Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda. Sadržaj objave isključiva je odgovornost Udruge Pokretači alternativnog razvoja kulture.
UDRUGA PARK
Prilaz Tvornici 41
22000 Šibenik
OIB: 00755842465
IBAN: HR8923900011199007121 HPB
Udruga Park © 2024 - Sva prava pridržana
Ostanimo u kontaktu
Website design by: Studio Daboo
Coded by: Driftkikker Productions
chevron-down